Přístrojová lymfodrenáž. Návlek na nohy, břicho, boky a záda. Použití léčebné proti vzniku otoků a kosmetické pro redukci celulitidy, váhy a po použití kavitačního přístroje. Lze využít i pro sportovce po náročném svalovém výkonu.


Bio-Mat je „podložka“, kterou položíte na masážní stůl nebo domácí matraci. Prostřednictvím elektronického ovládacího panelu (vyrobeného společností Texas Instruments) převádí elektrickou energii na dlouhé infračervené záření, neviditelné světlo přírody. Výzkum NASA ukázal, že dlouhé infračervené záření je nejbezpečnější a nejefektivnější světelné záření. Pomáhá snižovat otoky, zlepšuje prokrvení a bylo prokázáno, že ničí rakovinné a virové buňky bez poškození okolních zdravých buněk. Pronikne 15 až 20 centimetrů do nejniternějších částí organismu, podporuje proces hojení a regeneraci nervových a svalových tkání. Matrace Bio-Mat také produkuje záporné ionty, které vaše tělo masírují na molekulární úrovni, což urychluje a prohlubuje proces hojení a pročištění organismu. Jejich vlivem také dochází k snížení acidity směrem k přirozené rovnováze pH organismu.
Záporné ionty jsou považovány za „hlavní vypínač“, který aktivuje celý buněčný komunikační systém a zlepšuje všechny životní funkce. Pomáhají zmírnit alergické reakce, migrény a záněty dutin. Tyto dvě složky – záporné ionty a dlouhé infračervené vlnění, se přenáší skrz kanály krystalů ametystu, které pokrývají povrch matrace Bio-Mat. Krystal ametystu je přírodní supravodič, který dle vědeckých výzkumů produkuje nejstabilnější a nejsilnější ze zdraví prospěšných infračervených vln a v organismu způsobuje vibrace nejvyšších frekvencí. Má také významné detoxikační účinky, čímž napomáhá léčbě závislosti např. na alkoholu či na jídle; příznivě působí také při kocovině. Rovněž samovolně produkuje dlouhé infračervené vlnění. Tato technologie je používána v lázních a v ordinacích praktických lékařů po celém světě. Produkt Bio-Mat Professional je lékařský výrobek s FDA (U.S. Food and Drug Administration) registrací, ISO certifikát.